Skip to main content

Pasiruošimo darbai JAU vyksta!


Projekto darbo grupė (iš kairės)- projekto vadovė Jurgita Kadagienė, anglų k.mokytoja Viktorija Juodytė ir kontaktinis asmuo Eglė Ruokė susėdo peržiūrėti darbus, kurie mūsų laukia. Esame laimingos, kad pasiruošimo darbai ir veiklos jau prasideda! Palinkėkite mums sėkmės!

Comments

Popular posts from this blog

Anglų kalbos kursai PRASIDEDA!

Visos mūsų dalyvės turi skirtingus anglų kalbos lygius, taigi dabar prasideda mūsų kalbinio parengimo dalis  - kursai LCC tarptautiniame universitete.

Sausio 20-21 dienomis buvo laikomas anglų kalbos lygio patikrinimo testas, pagal kuriuos kiekviena dalyvė pakliuvo į jos lygį atitinkančią grupę, kurioje visų pirmiausiai jos tobulins viešojo kalbėjimo įgūdžius. Kursai prasidėjo jau šį pirmadienį (sausio 27 d) ir vyks net 13 savaičių!
Laukiame nuotraukų su užfiksuotomis akimirkomis ir atsiliepimų!


Pristatome savo projektą gimnazijai ir bendruomenei

Spalis tikrai buvo darbingas!

Mūsų darbo grupė pristatė projektą gimnazijos bendruomenei metodinės tarybos posėdyje.
Skaidrių pagalba koordinatorė Jurgita Kadagienė ir anglų k. mokytoja Eglė Ruokė papasakojo apie projekto tikslus, prasmę, veiklas ir būsimą dalyvių atranką bei jos kriterijus. Kvietėme mokytojus būti kuo aktyvesniais ir nepraleisti puikios galimybės tobulinti savo pedagogines kompetencijas ir žinias, bei tobulinti anglų kalbos įgūdžius . Taipogi kvietėme sekti mūsų projekto eigą ir naujienas šiame puslapyje. 

Tame pačiame posėdyje mokytojai išgirdo ir apie ES platformas bei eTwinning. Sužinojo kaip galima šias platformas panaudoti mokymo procese ir profesiniame tobulėjime. Jas pristatė Viktorija Juodytė. (matoma nuotraukoje)

Kadangi apie mūsų projektą būtina žinoti ne tik mokyklos bendruomenei, išsiuntėme el.laiškus ir miesto savivaldybei bei švietimo ministerijai, pristatydami projektą ir jo tikslus.

Taipogi reikėjo kurti dalyvių atrankos anketą, sudaryti klausimus, ati…