Skip to main content

Renkame sau komandą - Dalyvių atranka

Dalyvių atranka buvo vykdoma iki lapkričio 4 dienos. Jai buvo sudarytos anketos su atvirais klausimais.

Dalyviai buvo renkami pagal šiuos kriterijus:
- asmeninė motyvacija dalyvauti projekto veiklose, iniciatyva
- pasiryžimas dalyvauti ir įgyvendinti projekto viešinimo veiklas
- ankstesnė patirtis projektuose
- anglų kalbos mokėjimo lygis
Jiems reikėjo užpildyti anketą su atvirais klausimais.

Kad dalyvių atranka būtų kuo objektyvesnė pavyko sudaryti tikrai stiprią dalyvių atrankos komisiją. Ją sudarė gimnazijos direktorius Gintaras Misiukevičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Garšvaitė, mokytojų tarybos pirmininkė Ramūna Šukienė, socialinė pedagogė Eglė Alsienė ir mūsų koordinatorė Jurgita Kadagienė. 

Jiems teko užduotis atrinkti 3 dalyvius iš 5 pareiškusiųjų norą dalyvauti.

Labiausiai atitikę vertinimo kriterijus tapo šie mokytojai:
geografijos mokytoja Dovilė Gaidelytė
pradinių klasių mokytoja Ina Viskontaitė
etikos mokytoja Jadvyga Ogintienė
(Apie juos daugiau informacijos pateiksime vėliau)

Tikime, kad jie bus puikus priedas ir pagalba mūsų darbo grupei, nes geografijos mokytoja taipogi padės mums kultūriškai pasiruošti mobilumui, etikos mokytoja padės skleisti ir viešinti pritaikytas žinias ne tik gimnazijoje, o pradinių klasių mokytoja galės perduoti visas sukauptas žinias pradinių klasių medotinei grupei.

Kadangi jau žinome, kas tiksliai dalyvaus mūsų projekte, laikas ruoštis mobilumui. Palinkėkite mums sėkmės! Comments

Popular posts from this blog

Anglų kalbos kursai PRASIDEDA!

Visos mūsų dalyvės turi skirtingus anglų kalbos lygius, taigi dabar prasideda mūsų kalbinio parengimo dalis  - kursai LCC tarptautiniame universitete.

Sausio 20-21 dienomis buvo laikomas anglų kalbos lygio patikrinimo testas, pagal kuriuos kiekviena dalyvė pakliuvo į jos lygį atitinkančią grupę, kurioje visų pirmiausiai jos tobulins viešojo kalbėjimo įgūdžius. Kursai prasidėjo jau šį pirmadienį (sausio 27 d) ir vyks net 13 savaičių!
Laukiame nuotraukų su užfiksuotomis akimirkomis ir atsiliepimų!


Pasiruošimo darbai JAU vyksta!

Projekto darbo grupė (iš kairės)- projekto vadovė Jurgita Kadagienė, anglų k.mokytoja Viktorija Juodytė ir kontaktinis asmuo Eglė Ruokė susėdo peržiūrėti darbus, kurie mūsų laukia. Esame laimingos, kad pasiruošimo darbai ir veiklos jau prasideda! Palinkėkite mums sėkmės!

Pristatome savo projektą gimnazijai ir bendruomenei

Spalis tikrai buvo darbingas!

Mūsų darbo grupė pristatė projektą gimnazijos bendruomenei metodinės tarybos posėdyje.
Skaidrių pagalba koordinatorė Jurgita Kadagienė ir anglų k. mokytoja Eglė Ruokė papasakojo apie projekto tikslus, prasmę, veiklas ir būsimą dalyvių atranką bei jos kriterijus. Kvietėme mokytojus būti kuo aktyvesniais ir nepraleisti puikios galimybės tobulinti savo pedagogines kompetencijas ir žinias, bei tobulinti anglų kalbos įgūdžius . Taipogi kvietėme sekti mūsų projekto eigą ir naujienas šiame puslapyje. 

Tame pačiame posėdyje mokytojai išgirdo ir apie ES platformas bei eTwinning. Sužinojo kaip galima šias platformas panaudoti mokymo procese ir profesiniame tobulėjime. Jas pristatė Viktorija Juodytė. (matoma nuotraukoje)

Kadangi apie mūsų projektą būtina žinoti ne tik mokyklos bendruomenei, išsiuntėme el.laiškus ir miesto savivaldybei bei švietimo ministerijai, pristatydami projektą ir jo tikslus.

Taipogi reikėjo kurti dalyvių atrankos anketą, sudaryti klausimus, ati…